studijni@vsaps.cz
727 863 424

ALUMNI – klub absolventů a přátel VŠAPs

Alumni klub

Posláním klubu Alumni je umožnit sounáležitost se všemi absolventy VŠAPs a vytvářet podmínky pro to, aby komunita, která vzniká během studia, měla možnost pro další rozvoj spolupráce, inspirace a učení.

Součástí činnosti klubu Alumni je poskytování dalšího osobního i profesního růstu, organizování vzdělávacích, osvětových a společenských akcí i po ukončení studia.

Klub Alumni si klade za cíl stát se i významnou oporou pro stávající studenty a zapojovat je do středu dění školy. Předávání zkušeností absolventů současným studentům VŠAPs, např. formou koučingu a mentoringu, a tak pomáhat vytvářet příznivé prostředí pro jejich studium.

Klub Alumni se podílí na zprostředkování exkurzí, stáží a praxí i konferencí. Nabízí a udržuje tak vzájemnou spolupráci a vytváří síť přátel a podporovatelů školy.

Kontaktní osoby:

  • Předsedkyně: Bc. Daniela Machylová, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Místopředsedkyně: Bc. Adéla Kazdová, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Alumni klub

ALUMNI – klub absolventů a přátel VŠAPs. Dokumenty se zobrazí po přihlášení studenta


Schopnosti porozumět sobě i druhým Vás obohatí!