studijni@vsaps.cz
727 863 424

VŠAPs - Inovativní VŠ

Ilustračná foto - Propojujeme svět psychologie s managementem

Propojujeme svět psychologie s managementem

Vysoká škola aplikované psychologie v Terezíně je tou pravou institucí pro ty, kteří chtějí proniknout hlouběji do oblasti psychologie a jejích praktických aplikací. Studium na naší škole v sobě spojuje tři světy, a to psychologii, sociologii a management vč. ekonomie.

Studium pro moderní praxi

Jedinečná kombinace předmětů, pedagogů a odborníků z praxe se zaměřením na aplikaci poznatků, vytváří ideální prostor pro získání nejen vědomostí, ale také dovedností a kompetencí pro kariérní uplatnění na dynamicky se měnícím trhu práce.

Ilustrační foto - Studium pro moderní praxi
...

Porozumět sobě i druhým tě obohatí

Aplikovaná psychologie přináší možnosti pochopení lidského chování a mezilidských vztahů. V kombinaci  ekonomie a managementu, s praktickou aplikací získaných znalostí, poskytuje základ pro úspěšné řízení lidských zdrojů, a také pro budování lepších vztahů v pracovním i osobním životě.

Osobní přístup

U nás nebudete jenom číslo v systému. Na VŠAPs si zakládáme na individuálním přístupu, otevřené a rodinné atmosféře. Na názoru každého studenta záleží. Budeme Vás znát osobně, a to jak pedagogové, tak zaměstnanci studijního oddělení.

Ilustračný obrázek  - osobní přístup
...

Vědecký výzkum pro praxi

VŠAPs jako vysoká škola s důrazem na praktičnost a s orientací na aplikovaný vědecký výzkum vyniká svým zaměřením na propojování teorie s praxí.

Víc o VŠAPs

Schopnosti porozumět sobě i druhým Vás obohatí!