studijni@vsaps.cz
727 863 424

Ubytování

ŠKOLA NA DOSAH – UBYTOVÁNI V AREÁLU VŠAPs V TEREZÍNE. Na přízemí v areálu historické budovy Vysoké školy aplikované psychologie v tzv. Dělostřeleckých kasárnách jsou k dispozici pokoje, které mohou využít naši studenti a hosté na krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování.

Ubytovací kapacity malých pokojů (vhodnější pro jednotlivce, nebo dohodnuté skupinky). K dispozici 2+3+2 lůžka, společná předsíň s mikrovlnkou, konvicí, základním nádobím, společné WC a sprcha.

Větší pokoje (4-7 lůžek), pokoj má vždy vlastní předsíňku s mikrovlnkou, konvicí, nádobí a samostatné WC, sprchu k pokoji, možno využít i pro jednotlivce v případě, že pokoj je volný.

Sebou si přinesete pouze ručník a základní vlastní hygienu, ostatní je součástí ceny.

Parkování je bezplatné přímo před budovou, nebo v jejím blízkém okolí.

Ubytování si student zajišťuje vždy sám, dle instrukcí viz níže.

Objednávky a poptávky prozatím na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do budoucna bude zřízen rezervační systém. Ubytování má též k dispozici seznam studentů a pro nikoho jiného není možné rezervaci vytvořit.

Označení pro slevu a zvýhodněnou cenu ubytování použijte v komunikaci: VŠubytování

Cena: 305 Kč/osoba/noc

Domlouvejte se prosím na rezervaci pokoje ve skupinkách, aby 1 student neblokoval celý pokoj, nebo neměl nežádaného spolubydlícího.

Více informací zde: https://www.pevnost-terezin.cz/ubytovani-a-pronajem

Ubytování v Terezíne
Ubytování v Terezíne
Ubytování v Terezíne
Ubytování v Terezíne
Nabídka ubytováni pro studenty VŠAPS Terezín
Nabídka ubytováni pro studenty VŠAPS Terezín

ZVÝHODNĚNÉ UBYTOVÁNÍ V LITOMĚŘICÍCH

Hotel Koliba, který se nachází nedaleko historického centra Litoměřic (4,5 km z Terezína), nabízí pro studenty VŠAPs za zvýhodněnou cenu ubytování ve stylově zařízených pokojích. Součástí každého pokoje je WC, sprcha, LCD televizor a Wi-Fi připojení zdarma.

Cena ubytování pro studenty VŠAPs:

1 osoba ve dvou nebo třílůžkovém pokoji: 550 Kč

Jednolůžkový pokoj: 750 Kč

Snídaně: 150 Kč

V hotelu je valašská restaurace (otevřena dle obsazenosti hotelu) a wellness (pivní a relaxační lázně a masáže).

Parkování pro ubytované je bezplatné. 

Rezervace ubytování je možná pouze e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do předmětu zprávy vždy uvádějte Student VŠAPs - rezervace ubytování Recepce hotelu má k dispozici seznam studentů a pro nikoho jiného není možné rezervaci vytvořit.

Výše uvedené zvýhodněné ceny platí jenom po dobu trvání výuky, tedy vždy od října do května a pouze při platbě v hotovosti na recepci hotelu.

Více informací zde: https://www.kolibahotel.cz/

Hotel Koliba
Hotel Koliba
Hotel Koliba
Hotel Koliba
Hotel Koliba
Hotel Koliba
Nabídka ubytování pro studenty VŠAPS Litoměřice
Nabídka ubytování pro studenty VŠAPS Litoměřice

Na ubytování je možné získat v souladu s pokynem Rektora VŠAPs ubytovací stipendium. Podmínky zde:  Pokyn rektora č. 6 - Postup pro podání žádosti o přiznání ubytovacího stipendia (109.43 KB)

Schopnosti porozumět sobě i druhým Vás obohatí!