studijni@vsaps.cz
727 863 424

Akademie 3. věku (A3V)

Pro velký zájem otevíráme další běhy Akademie 3. věku.

Akademie třetího věku (A3V) na Vysoké škole aplikované psychologie v Terezíně je specifickým, zájmově orientovaným programem celoživotního vzdělávání. Jeho základním posláním je otevření vysokoškolských zdrojů poznatků, vědomostí a dovedností širší veřejnosti a zprostředkování mezigeneračního učení.

Cílem programů A3V na VŠAPs je poskytnout zájemcům možnost, aby se kvalifikovaně a na vysokoškolské úrovni mohli systematicky seznamovat s nejnovějšími poznatky, především v oblasti psychologie a mezilidských vztahů.

A3V umožňuje účastníkům aktivně trávit svůj volný čas, osvěžit si znalosti a doplnit je novými poznatky. Nabízí možnost pohovořit si a diskutovat s renomovanými pedagogy VŠAPs a dalšími odborníky z praxe na rozličná a aktuální témata, strávit příjemné chvíle na akademické půdě a také příležitosti pro poznávání nových přátel.

Cyklus osmi přednášek (1 x v měsíci) je určen pro všechny zájemce o psychologii, seberozvoj a snazší orientaci v dnešním světě. Vysoká škola aplikované psychologie v Terezíně nabízí dva programy:

  • PSYCHOLOGIE PRO KAŽDÝ DEN I.
  • PSYCHOLOGIE PRO KAŽDÝ DEN II. (absolvování programu Psychologie pro každý den I. není podmínkou pro přihlášení)

Místo konání: Programy A3V se konají v přednáškové aule Vysoké školy aplikované psychologie v Terezíně, Akademická 409 (1. patro).

Přihlášku je možné vyřídit také telefonicky nebo osobně v úředních hodinách studijního oddělení v Terezíně. Zájemci nejsou limitováni rokem narození.

Certifikát: Na slavnostním závěrečném setkání obdrží účastníci Akademie třetího věku na Vysoké škole aplikované psychologie v Terezíně CERTIFIKÁT o absolvování programu.

PSYCHOLOGIE PRO KAŽDÝ DEN I.

A3V 300x225

Zahájení 17.10.2024

PŘIHLÁSIT SE TEĎ

Pro více informací klikněte:   Akademie třetího věku (A3V) - leták (1.02 MB)

PSYCHOLOGE PRO KAŽDÝ DEN II.

A3V II 20242.025

Zahájení 24.10.2024

PŘIHLÁSIT SE TEĎ

Pro více informací klikněte: pdf.

Schopnosti porozumět sobě i druhým Vás obohatí!